Změna obalů Loctite červené lahvičky 50 ml a 250 ml

Společnost Henkel se zavázala k neustálým inovacím a zvyšování udržitelnosti ve všech oborech své činnosti. Rádi bychom Vás proto informovali o změně některých obalů, která dále přispěje k udržitelnosti. Zavádění nových obalů právě probíhá.

Nahradili jsme dosud používaný LDPE (nízkomolekulární polyetylén), který se používá na výrobu červených lahviček 50 ml a 250 ml, obnovitelným plastem. Obnovitelné plasty se vyrábí z rostlinných zdrojů namísto z ropných produktů, což vede ke snížení uhlíkové stopy.

Nové lahvičky byly intenzivně prověřeny a můžeme Vás ujistit, že jejich vlastnosti zůstaly nezměněny. Poznáte je podle matného povrchu a menší tuhosti při stisknutí. Nové lahvičky zavádíme postupně. V současné době se to týká těchto produktů a šarží: IDH 1336321 Loctite 243 / 50 ml šarže L21FD2977 a L21GD3031

O dalším rozšíření těchto lahviček Vás budeme postupně informovat. Vážíme si toho, že budete i nadále používat naše produkty. V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na Vaše místní technicko-obchodní zastoupení společnosti Henkel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*