Silikonové tmely Loctite

Technologický leader v oblasti lepidel a tmelů firma Henkel, představuje špičkovou řadu silikonových tmelů Loctite pro profesionální a mnohoúčelové nasazení. Univerzální tmel na bázi acetoxy silikonu znají a používají řemeslníci dlouhou řadu roků a nedají na něj dopustit. Loctite nyní nabízí silikonové tmely hned v několika barevných variantách od transparentní barvy – Loctite 5366, přes bílou – Loctite 5367 ale také černé barvě – Loctite 5368.

Tyto silikonové tmely Loctite jsou jasnou volbou pro mnohostrané využití jako perfektní prostředek pro těsnění a lepení skla, většiny plastických hmot, kovů, keramiky a různých vrstvených materiálů. Poskytují slušnou teplotní odolnost, ale také, při kvalitní adhezi na povrchu, dostatečnou pevností pro většinu běžných aplikací jako například lepidlo na akvária, těsnění skříní, postranních oken, těsnění tepelných zdrojů atd.

Tmel se povytvrzení mění na kaučukovou hmotu. Svoji pružností dokáží tyto silikonové tmely pohlcovat rázy a vibrace bez poškození lepeného spoje. Transparentní tmel je dokonce vhodný pro použití v potravinářství. Není třeba hledat dále, Loctite je řešením.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*