Loctite

Sortiment produktů Loctite zahrnuje řešení pro průmyslovou výrobu, průmyslovou údržbu a pro údržbu a péči o vůz. V první řadě jsou to vysoce výkonná průmyslová lepidla a tmely. Doplňkovou řadu produktů Loctite tvoří maziva, separační prostředky, čističe a další speciální produkty užitečné při vytváření lepených spojů.

K dispozici je kompletní řada standardního zařízení včetně automatických a ručních dávkovacích zařízení a systémů pro vytvrzování lepidel. Dle specifických požadavků výroby může být v Loctite navrženo, sestaveno a upraveno zařízení na zakázku.

Produkty Loctite jsou na trhu používány nejen v elektronice, autoprůmyslu, leteckém průmyslu, ve strojírenství a při výrobě zdravotnických pomůcek, ale rovněž v mnoha oblastech všeobecného průmyslu.

3 thoughts on “Loctite

  1. Potřeboval bych slepit polykarbonát, je prasklý. Potřeboval bych, aby lepidlo zateklo do praskliny. Dále bych potřeboval zatmelit malou dírku v polykarbonátovém skle, tak aby nebylo moc poznat, že je opravované. Které lepidlo a tmel by byl pro opravu polykarbonátu nejideálnější a bylo vše transparentní.

  2. Dobrý den,
    jaké doporučíte lepidlo Loctite (vysokopevnostní) pro vlepení uvolněného ložiskového kroužku?
    Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*