Loctite a Teroson

Společnost Henkel je se svými značkami Loctite a Teroson oficiálním dodavatelem pro týmy Rallye Dakar již šestým rokem v řadě. Každý večer provádí doprovodný servisní tým rychlé a účinné opravy, aby se soutěžní týmy mohly následující den vrátit na startovní čáru. Díky jeho pomoci se v posledních letech mnoho jezdců, kteří mohli odpadnout kvůli nástrahám na trati, dostalo až do cíle.

Henkel jakožto oficiální partner Dakarské rallye poskytuje jezdcům nejen svoje špičkové produkty, ale také specializovanou  podporu a praktickou technickou pomoc. Partnerství společnosti Henkel odráží její cíl zdůraznit svou odbornost jakožto předního dodavatele průmyslových lepidel a těsniv, který posouvá hranice v oblasti spolehlivosti, výkonnosti a inovací. Tato rallye nabízí ideální testovací prostor pro nově vyvinuté produkty a potvrzuje špičkovou kvalitu produktů Henkel i při extrémních podmínkách tohoto závodu.

Mnoho produktů si tak při předchozích ročnících vysloužilo značku kvality „prověřeno Dakarem“. Anaerobní produkty Loctite používané téměř všemi jezdci na motocyklech, v automobilech a kamionech dokládají, jak malé, ale velmi důležité položky mohou znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou, když podávají spolehlivý výkon tam, kde mechanické prvky selhávají. K rozbití čelních skel často dochází, když automobily a kamiony závodí v náročném terénu, a v takovém případě se jezdci musí spolehnout na produkty Teroson pro přímé zasklívání, které umožňují jezdcům pokračovat v jízdě za velmi krátkou dobu. Plastové díly, často silně  popraskané, propíchnuté nebo rozlomené během závodu, lze rychle a spolehlivě obnovit pomocí produktů Teroson pro opravy plastů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*