Loctite 5660

Vynikající jednosložkový šedý silikonový těsnící tmel s vysokým výkonem na příruby Loctite 5660 (také označován jako Loctite SI 5660) je skvělým řešením pro zatěsnění kovových, plastových nebo litinových přírub v kartuši pro okamžité použití. Používá se především na vodní čerpadla a chladící systémy.

Důležité u tohoto produktu je bezpečné složení. Protože má neutrální vytvrzování, neuvolňují se do ovzduší škodlivé látky. Výrazně se tak ovlivňuje bezpečnost práce. Loctite 5660 je také nekorozivní a má malý zápach. Standardně nahradí papírové vysekávané těsnění nebo korkové těsnění. Výborně odolává trvalému kontaktu s vodou a glykolem ve všech systémech kde se tyto látky vyskytují.

Dodáva se v několika baleních, v současné době je v ČR dostupná pouze verianta tlaková kartuše o obsahu 200 ml. Do budoucna bude Loctite 5980 k dostání v balení 40 ml blistr, 100 ml tuba, 300 ml kartuše.

Tímto produktem lze nahradit Loctite 5699. Použitím jsou to totožné produkty. Novější SI 5660 je konstruována s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví. Loctite udává nový trend ve vývoji lepidel a tmelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*